مشاوره تخصصی فروش محصولات در دیجی کالا

برای فروش محصولات خود در دیجی کالا به دو روش امکان دارید که کالاتون عرضه کنید

خرید قطعی کالا توسط واحد تامین دیجی کالا

که در این روش دیجی کالا در ازای فاکتور رسمی از شما خرید کرده و کالاتون در صورتی که مورد تایید قرار بگیرد ( که فرآیند طولانی و سختگیرانه ای هست) در سایت دیجی کالا به فروش می رساند. بازه زمانی تسویه در این روش متفاوت می باشد از 2 ماهه می باشد تا 5 ماه، نقطه ضغف بزرگ این روش یک فاکتور رسمی می باشد و دوم در صورتی که به هردلیلی در بازه زمانی 2 ماهه کالای شما فروخته نشود ویا باقیمانده در انبار داشته باشد، در ماه سوم به قیمت خرید و در ماه چهارم به بعد زیر قیمت خرید عرضه می گردد که این مشکل بزرگی برای شبکه توزیع شما تامین کننده خواهد داشت.

فروش در مارکت پلیس دیجی کالا توسط فروشنده متخصص

مارکت پلیس دیجی کالایی فضایی هست که در آن کالاها توسط خود افراد اداره می شود ،به عبارت بهتر سیاست های فروش کالا در دستان خود شما خواهد بود، قیمت گذاری شرکت در پروموشن ها و پیشنهاد شگفت انگیز و غیره تماما در اختیار خود شما خواهد بود.
ضمن آنکه نیاز به فاکتور رسمی وجود ندارد.
ضعف این روش هزینه های جاری آن می باشد که روزانه باید از انبار شما به انبار دیجی کالا ارسال گردد و هزینه های جهت تولید محتوا اعم از عکاسی و درج اطلاعات خواهد داشت.

توصیه می کنیم برای کسانی که زیر 250 تنوع کالایی دارند ، به جای ورود مستقیم به کارکت پلیس دیجی کالا ، کالای خودشون توسط مشاوره از ما به یک فروشنده حرفه ای حال جاضر صنعت خود در دیجی کالا بسپارید.
ضمن آنکه به دلیل تجربه بالای آنان فروش بیشتری خواهید ، از هزینه های جاری آن نیز در امان خواهید ماند

برای مشاوره بهتر و کامل تر می توانید با ما در واتس آپ در ارتباط باشید.